Nena 40 vjecare humb jeten bashke me vajzen 6 vjecare pasi u perpoq qe ta shpetonte ate

Dhe sipas te dhenave ne Amerik një nënë ka humbur jeten pasi u kthye me nxitim në shtëpinë e saj të djegur në një përpjekje për të shpëtuar vajzën e saj 6-vjeçare të ngecur brenda.

Incidenti ndodhi rreth orës 12:30 të mëngjesit të së shtunës,

Gruaja 40-vjeçare shkoj ne shtepi pasi vajzat ishin të gjitha duke fjetur brenda shtëpisë.Por mamaja dhe vajza e saj Madelyn nuk ia dolën dot te dilnin nga shtepia.

Familjaret kane ngelur pa fjale dhe nuk e prisnin qe nena me vajzen te humbnin jeten brenda ne shtepi ku u mbulua nga flaket.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *