Kriset Marrëdhënia Mes Luizit Dhe Kiarës, O Njeri Më Lëre Mua Distancë Që Të Mendoj…

Diten e djeshme mes ‘ciftit’ me te perfolur nga jasht ajo mes Luizit dhe Kiares ka patur nje ‘krisje’ te madhe. Kiara pas nje bisedimi me Olten eshte ‘irrìtur’ per faktin se ai gjendet gjithmone prane saj edhe kur ajo zdo.

Kjo me pas eshte bere me e madhe kur Kiara ne nje moment i heq duart Luizit me forc pavarisht se me pas eshte bere pishman por ka vazhduar duke i thene qe ti akoma nuk me njer mire, nuk njef parimet e mia nuk njef kufinjte e mi, me lere o njeri lirshmerin mua qe un te mendoj ne lidhje me ty.

Luizi nga ana tjeter eshte shprehur se nese eshte gabim qe i jep kaq vemendje dhe pas kesaj mbremja e kaluar ka rene ne qetesi ku ne fund Kiara ka thene qe diten e sotme do i thoj qe dhe mund te kete nje mbarim mes tyre.

Presim se cfare do ndodhi a do distancohet Luizi prej saj ku te gjithe thone se po penalizohet ne kete ‘mardhenie’ officialtekste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *