Luizit do i thyhet zemra! Kiares i shpeton goja me Efin: Tregon te dashurin qe te pret jashte (Video)

Kiara Dhe Efi duket se po bëhen shoqet më të mira brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania.

Efi i është gjendur pranë Kiarës dhe kjo e fundit e ka afruar shumë me veten.Aq shumë sa mund edhe ti rrëfejë gjëra personale..

Kur dritat janë fikur,Efi i tregon ndjesinë e çuditshme që do ketë kur të rishohë të dashurin e saj jashtë.

Qëndrimi brenda pa folur dhe pa e parë sigurisht ka impaktin e saj.Por ajo që tha Kiara na shtangu:”Më duket sikur e kemi harruar”

Pse e vuri ajo veten në të njëjtin pozicion me Efin? Është vërtet dikush jashtë për të?
Ndiqni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *