Ish balerina s’le gje pa thene per Albi Nakon/ Kur ishte i lidhur me Klaudia Pepën më ngacmoi…

Ajo është padyshim një nga konkurrentet e Love Story 2 që do mbahet mend gjatë, sidomos për zhurmën e madhe që ka shkaktuar si në emision si me zënkat me opinionistët ashtu dhe për deklaratat e forta që ka bërë në emisionte të ndryshme.Marinela Hysa, ish konkurentja e Love Story paska mbajtur brenda vetes sekrete shumë të mëdha.

E ftuar në D-Night, ekskluzive si në asnjë intervistë tjetër, ajo zbuloi një detaj tepër të rëndësishëm në të kaluarën e saj…atë të ngacmimit s…..l dhe bullizimit në media.Sipas Marinelës, në moshën 24 vjeçare tregoi se Albi Nako e ka ngacmuar s… për një kohë të gjatë, madje edhe kur ishte i martuar asokohe me Klaudia Pepa (një balerinë shumë e suksesshme edhe në Itali).Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *