E mbani mend V inin e P ortokallisë? Do habiteni çfarë ka ndodhur sot me te

Ai ishte një aktor shumë i dashur për kohën në spektaklin e humorit, Portokalli.
I mungoi shumë asaj skene me largimin e tij.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Por aktori i mirënjohur Ervin Bejleri ose i njohur ndryshe si Vini, i cili dhe pse ka bërë qindra role pas tij, vazhdon të identifikohet si i tillë.
Ai ishte sot në emisionin “Ditë për Ditë” në Tv Klan, ku ms kujtimeve për rolet e para disa viteve dhe atyre të kohëve të fundit, u përmend dhe filmi i Ermal Mamaqit “Dy gisht mjaltë” ku Ervini ka marrë pjesë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *