Gent Zenelaj “i nxjerr bo jên” Agron Llakajt/ E thirren disa vajza dhe ai u fut nê mes, ja c’u beri

Aktori Gentian Zenelaj ka rrëfyer një moment epik të mikut të tij Agron Llakajt. Zenelaj tregon sesi disa vajza e kishin ndaluar në rrugë

Agron Llakajn dhe i kishin kërkuar t’iu bënte një foto, ndërsa ai i keqkuptoi.

“Goni ka një histori shumë të lezetshme, na e tregonte me gallatë. Ishin disa vajza dhe djem në rrugë, dhe më thanë:

“A do bëjmë një foto?”Po unë ngaqë isha person publik mendoja se donin të bënin foto me mua dhe

u futa mes tyre, por ato donin që unë t’ju bëja atyre foto”- tregoi mes të qeshurave Gentian Zenelaj, për mikun dhe kolegun e tij Agron Llakaj.

Gentian Zenelaj “i nxjerr bojên” Agron Llakajt/ E ndaluan disa vajza dhe ai u fut nê mes, ja c’u beri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *