“Luiz Ejlli në SPAK?” Cmenduri Le Shtepin e BBVA Apo i Ndodhi Dicka ??

Eksperti IT, Gent Progni ka bërë ditën e sotme një denoncim në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

I ftuar në “Zona Zero”, Progni tregoi dhe një “incident” që i ndodhi në momentin kur u paraqit në SPAK për të dorëzuar denoncimin, ku u përfshi dhe banori më i përfolur i “Big Brother VIP”, këngëtari Luiz Ejlli.

“Sapo hyra në SPAK kisha një security të pakulturuar, burokrat dhe shumë arrogant. Më çuditi se

prisja të gjeja një mjedis tjetër. Mu duk sikur po hyja në AKASHI, të denoncoja AKSHI-n. Prisja një buzëqeshje të paktën, por gjeta vetëm nuk kallëzohet këtu, çfarë do bëhet këtë. Dhe i thashë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *