Ua Ç’paska Qenë Kjo Vjehrrë, I Bën Nuses Gjëmën Teksa Ajo Flinte. Nuk E Keni Dëgjuar Ndonjëherë…!!

Epo çfarë nuk kemi dëgjuar për marrëdhëniet nuse dhe vjehrrë, por këtë nuk na e kishin zënë veshët. A do e besonit ju se vjehrra i ka ndërruar emrin nipit kur nusja ishte në gjumë?
Po, po, ka ndodhur realisht.Vjehrra kishte arritur të bindte djalin e saj për të ndryshuar emrin që ai kishte rënë dakord me nusen për fëmijën e tyre.Ajo u shokua kur zbuloi se burri i saj i kishte ndryshuar emrin djalit të tyre, pa i thënë asaj asnjë gjë, raporton Mirror.

Dy muaj pas lindjes së fëmijës, nëna u tmerrua kur zbuloi se emri që kishin zgjedhur, nuk ishte në të vërtetë emri i tij ligjor – sipas certifikatës së lindjes.Edhe pse ajo është zemëruar me bashkëshortin e saj, pasi ai nuk i tregoi asnjë gjë për ndryshimin e emrit, ajo ka thënë se personi që i ka ndryshuar mendjen burrit, është vjehrra dhe fajëson atë.Ajo ka shkruar në një faqe këshillash për nënat me fëmijë:
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *