Te Shtunen del Olta! E bindur dhe vete befason: Po dola, ja cfare do bej menjehere

Gjatë një bisede më banorët në oborr, Olta tha se nëse ajo del nga shtëpia, nuk do të kthehet më pas.

I pyetur nga Amosi se nëse bileta e saj është vajtje-ardhje, çfarë do të bëjë, Olta u shpreh se do të refuzojë kthimin në shtëpi.

Kjo bisedë vjen pasi Olta është një prej banorëve që ndodhet në el minim këtë javë. Ajo ‘konkuron’ përballë Luizit, Efit, Ronaldos dhe Kristit.

Kujtojmë se televotimi u shty të shtunën, për shkak të përjashtimit nga shtëpia të Kejvina Kthjellës.

Te Shtunen del Olta! E bindur dhe vete befason: Po dola, ja cfare do bej menjehere

“Kam parë një shikim…”/ Kush nuk e priti mirë surprizën e Luizit për Kiarën? (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *