“Kam parë një shikim”, kush e urreu surprizën e Luizit për Kiarën, e gjeni dot cila (VIDEO)

Surpriza e Luiz Ejllit ndaj Kiara Titos me rastin e 27-vjetorit të saj, është pritur shumë mirë dhe me emocion nga disa banorë.

Teksa moderatorja pa surprizën e parë në dhomën e surprizave, banorët e tjerë kishin dalë në

oborr për të duartrokitur gjestin e Luizit, por edhe momentin romantik mes tij dhe Kiarës.

Nga të gjithë banorët, Olta Gixhari shfaqi një tjetër emocion. Sipas Kiarës, shikimi i saj nuk ishte aspak i ngrohtë.

Këtë koment ajo e bëri në oborr, duke folur me Luizin dhe Ronaldon. Ky i fundi tha se Olta, ishte e vetmja banore që nuk e duartrokiti momentin mes tyre.

“Kam parë një shikim”, dikush nuk e ka pritur mirë surprizën e Luizit për Kiarën, e gjeni dot cila (VIDEO)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *