Ju paraqesim imazhin e Edi Ramës kur ishte 24 vjeç dhe si duket ai me gruan e parë (foto)

Në rininë e tij, Edi Rama ka qenë i martuar me një prej vajzave më të bukura shqiptare dhe një aktore shumë tërheqëse. Po flasim për Matilda Makoçin, me të cilin kryeministri aktual i vendit ka edhe një djalë.

Imazhet e çiftit në rrjet janë të rralla, e shumë pak flitet për motivet e përfundimit të martesës së tyre. Por kohë më parë u zbulua në media një foto e rrallë e kryeministrit Edi Rama me gruan e tij të parë, aktoren e njohur Matilda Makoçi.
DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *