E kerkuar nga SPAKU! Çfarë po ndodh me Kejvinën pas përjashtimit nga Big Brother Vip?

Mbrëmjen e djeshme Kejvina Kthella u largua nga shtëpia e Big Brother Vip Albania me vendim të produksionit. Shkak për këtë u bë dh na fizike ndaj Luiz Ejllit.

Por cfarë ndodhi me të pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri?

Bëjmë një përmbledhje të shkurtër, ndërsa analizat dhe konkluzionet jua lejmë juve në dorë.

Pas daljes nga shtëpia, Kejvina nuk u paraqit në studio si të gjithë banorët pas el minimeve.

Deri më tani, Kejvina nuk ka bërë asnjë reagim në rrjetet e saj sociale.

Menjëherë pas daljes nga shtëpia mbrëmjen e djeshme, në Instagramin e saj janë bllokuar të gjithë komentet në cdo postim.

Ndjekësit e Kejvinës në Instagram vazhdojnë të ulen ndjeshëm.

Kujtojmë që aktualisht emri i Kejvinës është në listën e SPAK për sek estrim pasurie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *