Debati mes tyre kaloi limitet, por çfarë po planifikon Tea dhe Kejvina për Kiarën? (VIDEO)

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë,

duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Ditëlindja e Kiarës po afron dhe është pikërisht nesër, ama banorët ende nuk kanë gjetur ende se si do ta surprizojnë atë.

Vetëm pak më parë Tea dhe Kejvina kanë biseduar me njëra-tjetrën që të kërkojnë tek ‘Vëllai i madh’ një tortë për të edhe pse janë shprehur se janë shumë të zemëruara me Kiarën, përsëri do të bëjnë diçka për ditëlindjen e saj.

Tea: I marrim një tortë… do na e sjellin besoj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *