Çfarë i thoni gruas kur nuk doni se ks? Bef ason burri: Unë jam vlonjat o shoku! Edhe i lodhur të jem…(video)

Cilat janë justifikimet më të ç ditshme të shqiptarëve, kur nuk duan apo nuk munden të bëjnë diçka?

Stop i drejtoi këtë pyetje qytetarëve dhe përgjigjet e tyre janë plor humor, për të mos u humbur…

“Më pl asi b*tha m’u për partnerin, po të dojë të bëjë…” është shprehur një qytetar.

“Po më erdhi ajo që të justifikohem besoj se do kem pr bleme, por që deri tani…” ka thënë një tjetër qytetar.

“Mos e thuaj më këtë, unë jam vlonjat o shoku, më vjen keq. Po ça thua ti? Ti më of ndon kështu,

edhe i lodhur të jem s’bëhet llaf fare,” është shprehur për “Stop” një tjetër qytetar./tvklan.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *