Burrat Milionere Por…Cila Eshte Lidhja Mi Sterioze Mes Armina Mevlanit Dhe Olta Gixharit?

Olta Gixhari, aktorja simpatike e cila ka udhetuar per nje jete te re drejt Spanjes eshte kthyer per disa dite pushime ne Shqiperi.
Olta eshte bere nene per here te pare pak muaj me pare dhe tani ka vendosur te ndaje eksperiencen e saj te re. Ndersa per partnerin qendron diskrete duke qene se atij nuk i pelqen te jete person publik.

Persa i perket djalit ka treguar se emrin ja ka vendosur mikesha e saj dhe blogerja Armina Mevlani. Olta dhe Armina jane shoqe prej disa vitesh, madje per dy vite rresht kane prezantuar perkrahe Ardit Gjebres “Kengen Magjike”.
E ftuar në emisionin “Jonida’s Room”, Olta zbuloi shumë detaje nga jeta e saj e re si nënë. Për herë të parë ajo tregoi se Armina Mevlani ka qenë ajo që zgjodhi emrin Amar për djalin e saj.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *