Kiara përfqafon Luizin në sytë e Oltës, aktores antipatike i ikën fare fytyra (video)

Pasi kanë sulmuar për tre ditë rresht të gjithë bashkë Luizin, banorët e “Big Brother VIP Albania” ditën e sotme kanë filluar Kiarën, për faktin se kjo e fundit nuk mendon njësoj si ata dhe vazhdon të qendrojë me këngëtarin.

Por, edhe pas kritikave, Kiara jo vetëm që nuk iu është bindur, por i ka nervozuar akoma më shumë duke përqafuar Luizin si për “inat” ndaj tyre.

Siç shihet dhe në videon e mëposhtme, Kiara përqafon Luizin në sytë e Oltës, teksa kjo e fundit i thotë me ironi “bravo, bravo” dhe vazhdon të largohen nga ata.

Olta: Kiara po më çudit shumë, vërtet po më çudit shumë.Kiara: Pse? Unë po çuditem dita ditës këtu.Olta: Jo vërtet po çuditem shumë për ty.

Kiara: Edhe unë po çuditem shumë këtu Olta: Më pëlqen mënyra se si po sillesh me një njeri që ja ke heq vizën dhe që ofendon gjithë shtëpinë dhe gjithë gocat e shtëpisë. Më pëlqen shumë Kiara: Po po.

Mesa duket Kiara e ka kuptuar lojërat e vazhdueshme që i ka bërë Olta që nuk ka dashur që nga dita e parë që ajo dhe Luizi të jenë cift.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *