I biri nis ‘tja luaje’ Kejvinës Robert Aliaj nuk i beson syve: S’mund të jetë e vërtetë (FOTO LAJM)

Kristi dhe Kejvina po shihen prej ditësh si një nga çiftet e mundshme të “Big Brother VIP”. Nuk jemi

mësuar të ndodh shpesh, por ng cmimet ndaj Kristit kanë nisur nga Kejvina e cila nuk ka nguruar ti futet edhe në shtrat.

Por Kristi gjatë spektaklit, me pak fjalë ja bëri të qartë Kejvinës se ata nuk do kenë gjë bashkë. Megjithatë pas spektaklit duket se ka ndërruar mendje pasi edhe ai ka nisur nga ngacmimet.

Kejvina i ka shkuar tek shtrati Kristit dhe ky i fundit ka kërkuar që ajo ta puthë.Ndërkohë Kristi ka ak zuar Kejvinën se edhe e ka k fshuar, por ajo e ka mohuar.

Por duket se babi i “dhëndrit” nuk është aspak dakord për këtë çift. Ai ka shprehur në intevista të ndryshme se Kejvina po i ushtron të birit pr sion psikologjik e madje e ka quajtur modelen personazh i mbrapa “Pallatit të kulturës”.

Por ndjekësit po “ï hapin sytë” Roberit duke i thënë se i biri e pëlqen Kejvinën.

“Ashu duket, por nuk ka si të jetë e vërtë”, shprehet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *