Infermierja zbulon se diçka rrëqethëse po rritet në stomakun e saj: Ka dhëmbë dhe flokë, por nuk është një fëmijë

Më në fund ajo zbuloi shkakun e problemeve të saj. Infermierja Jamie Conwell, 28, nga Teksasi, u trondit kur mësoi se një tumor 10 kg po rritej në vezoren e saj, e cila ka flokë dhe dhëmbë.
Është interesante se Xhemi ka vite që përpiqet të humbasë peshën, duke shpjeguar se nuk mund të humbiste peshë sado që u përpoq, pavarësisht se ishte në një sërë dietash të rrepta, duke përfshirë keto. Ajo gjithashtu ushtronte dy herë në ditë.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *