Hajde hajde, rrëfehet motra e Bes Kallakut: “Askush nuk e dinte që isha motra e Besit, ja si e fitova punën në televizion”

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderonte në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar kohë më parë në emsionin “Ditë e Re” në Rtv Ora.

Ajo ka rrëfyer se në punën në televizion ajo e ka fituar me audicion dhe në fillimet e karrerës së saj askush nuk e dinte që ajo ishte motra e aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku.Ajo tregon se ky fakt është kuptuar shumë vonë nga kolegët e saj.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

“Nuk më ka penguar fakti e të qënurit motra e Besit. Kur kam filluar punë në televizionin Scan nuk e kanë ditur fare që unë kam qenë motra e Besit sepse nuk mund të shkoj të përshëndetesha ‘Përshëndetje! Jam Ana, motra e Besit’. Kam shkuar jam prezantuar thjesht jam Ana kam bërë audicionet dhe kam filluar punë.Madje, shumë vonë është marrë vesh që jam motra e Besit.”– tregon ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *