I hynë brenda shtëpisë, Luiz EJLLI kupton “hilen” e produksionit: Protesta jashtë, po bëhet nami

Qindra fansa të këngëtarit Luiz Ejlli, banor i Big Brother Albania, u mblodhën sot në ambientet e

jashtme të shtëpisë më të famshme në Shqipëri në mbështetje të konkurentit të tyre të preferuar.

Produksioni i futi brenda në living room të gjithë banorët dhe mbyllën dyer e perde si dhe vendosi muzikë të lartë që konkurentë të mos kuptonin se çfarë po ndodhte jashtë.

Mirëpo si duket këtë “hile” të produksionit e ka kuptuar vetë Luizi, i cili shihet në tryezë teksa thotë se jashtë po mbahen protesta.

“Pr testa, do ketë pr testa jashtë, bëhet nami. S’duan që t’i dëgjojmë” dëgjohet t’i thotë Luizi Teas.

Video Player

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *