Lajmi i fundit/ Kiara Tito rrëzohet në tokë, shpë rthen në lot, ambulanca niset drejt shtëpisë

Moderatorja Kiara Tito ka pësuar një incident brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Teksa ishte duke ecur ajo është rrëzuar në tokë dhe ka shp rthyer në lot nga dh mbjet.

Menjëherë Vëllai i Madh i urdh roi banorët që të mos ta lëvizin moderatoren pasi një ekip me mjekë po shkon drejt shtëpisë për tí dhënë ndihmën e nevojshme.

Janë vajzat Mikela dhe Tea ato të cilat po i qëndrojnë mbi kokë dhe sigurisht dhe Luizi i

cili menjëherë ka shkuar drejt dhomës së gjumit për të marrë një jastik për t’ja vendosur.

Lajmi i fundit/ Kiara Tito rrëzohet në tokë, shpë rthen në lot, ambulanca niset drejt shtëpisë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *