Si nuk e kuptuat! Flet Olti Curri pas historisë së Luizit: produksioni i “BBVA” ka ndertuar nje

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Albania, Luizi ka tronditur me rrëfimin e tij se po vu ante nga një s mundje.

Ndërkaq, më pas ai tha se nuk ka asnjë s mundje, por kishte rrëfyer historinë e shokut të tij.

Ai u dërgua nga produksioni për të kryer analizat dhe pas dy ore rezultuan se ai ka shëndet të plotë.

Pas kësaj, u hodhën d shime të shumta drejt produksionit dhe në mesin e tyre ishte edhe Olti Curri.

Ai përmes një storje në ‘Instagram’, tha se analizat më të thjeshta marin kohë dy orë.

“Sa shpejtë dolën analizat. Një palë analiza SH**RE vonojnë dy orë. Apo ka qenë tampon C VID RAPID”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *