Produksioni po gënjen? Ja çfarë mendimi ka Beniada për sëmundjen e Luizit

niada Nishani, ish konkurrente në Big Brother Vip Albania ka komentuar në rrjetet sociale rrëfimin e Luizit gjatë spektaklit të një nate më parë.

Ajo ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë mendojnë për këtë situatë dhe shumica e tyre bëjnë me faj produksionin.

Beniada shprehet se në rast se ai do të ishte sëmurë, produksioni do të bënte të pamundurën për ta ndihmuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *