Ish-banori zbulon skan dalin e produksionit! Çfarë tha Luizi një orë në dhomën e rrëfimit që nuk u transmetua?

Damiano Agalliu, ish-banori I një prej edicioneve të Big Brother Albania, teksa ka komentuar rastin e Luiz Ejllit dhe lutet që të mos jetë I s murë, ka treguar disa të vërteta rreth produksionit.

Në një status të tij ai ka thënë se produksioni në fillim kur I bën kontrollet banorëve bën analiza të thjeshta për Hiv apo Ai ds dhe asesi nuk bën kontrolle që të zbulojnë s mundje të rënda.

Kjo hedh poshtë deklaratën e moderators Arbana Osmani bërë mbrëmjen e djeshme, ku tha se në ana lizat që I janë bërë në fillim të këtij formati, ka rezultuar pa s mundje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *