Lajm

Zbulohen monedhat e mbretit anglez ku shkruhej, “Nuk ka Zot përveç Allahut”

Zbulohen monedhat e mbretit anglez ku shkruhej, “Nuk ka Zot përveç Allahut”

Një mbret mesjetar në Britani kishte prodhuar monedha të arta me fjalë arabe, mbi të cilat shkruante “Nuk ka Zot përpos Allahut”, shkruan Daily Star..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…