Lajm

Nusja që largoi vjehrrën nga dasma e saj, vetëm pse…(VIDEO)

Nusja që largoi vjehrrën nga dasma e saj, vetëm pse…(VIDEO)

.Nusja nuk i pëlqente fakti që nëna e dhëndrit rrinte vazhdimisht në tryezën e tyre. I riu i kushtoi shumë vëmendje nënës së ti .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…