Lajm

Nuk Keni Per Ta Besuar Por Ja Sa Paguhet Atdheu Për Vetëm Një Postim Në Instagram

Ai nuk ka reaguar ende rreth këtij fakti. Kujtojmë se Atdheu nuk është përputhur ende me asnjë ndër vajzat e programit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Atdheu është një ndër konkurrentët më të komentuar të “Përputhen”, video të të cilit qarkullojnë shpesh në rrjet. Pak kohë më parë ai u largua nga programi, por u rikthye sërish me kërkesë të vajzave dhe publikut./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Atdheu është shumë aktiv dhe në rrjete sociale, sidomos në Instagram. Sipa”, konkurrenti i “Përputhen” paguhet 500 euro për vetëm një postim, më shumë se disa nga personazhet vip që mund të kenë vite në ekran./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet