Lajm

I riu shqiptar i vjedh 80 mijë euro pronarit francez dhe iu bën prindërve “dhuratën” e jetës

Me paratë që dyshohet se I vodhi kompanisë ku punonte në France, ndërtoi shtëpi për prindërit në Kosova.Një I ri nga Kosova ka përfunduar në pranga në Strasburg./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ai mendohet se ka vjedhur mbi 80 mijë euro nga kompania e duhanit, aty ku punonte prej tre vitesh si emigrant nëFrance.Nëpërmjet skemës së rimbursimeve /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

false ai ka përfituar këtë shumë ndër vite pa u vënë re nga pronari, të paktën deri tani.Më këto para ai kishte ndërtuar një shtëpi për prindërit e tij në Kosovë, gjë të cilen e ka pranuar vetë para hetuesve./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet