Lajm

Ç’po ndodh kështu? Arjan Konomi br.aktis përputhen dhe largohet nga Shqipëria

Ç’po ndodh kështu? Arjan Konomi br.aktis përputhen dhe largohet nga Shqipëria

Arjan Konomi, opinionisti i famshëm i programit më të ndjékur dhe më të përfolur të vitit “PërPuthen” ka postuar në rrjetin Instagram një video në aeroport. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…