Lajm

Thaçi e Veseli së shpejti do të kthehen në Kosovë’

Ish këshilltari i ish presidentit Hashim Thaçi, Bekim Çollaku, ka uruar anëtarësinë e PDK-së me rastin e 22 vjetorit të themelimit të partisë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Çollaku në një postim në Facebook ka thënë se kjo ditëlindje e PDK-së është dhimbshme pa praninë e dy ish lidërve dhe themeluesve të PDK-së, z. Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli. Por ai ka paralajmëruar se Thaçi e Veseli do të kthehen shumë shpejt./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet