Lajm

Po shihte pamjet nga kamerat e sigurisë, menaxheri i biznesit pikas figurën e çuditshme: Dukej si vajzë e vogël

Po shihte pamjet nga kamerat e sigurisë, menaxheri i biznesit pikas figurën e çuditshme: Dukej si vajzë e vogël/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Menaxheri i një pub-i ka mbetur i habitur kur u ka hedhur një sy pamjeve që kishin marrë kamerat e sigurisë në biznesin që ai drejton..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…