Lajm

Po ju humbin çorapet? Kontrolloni këtë pjesë të lavatriçes dhe do i gjeni

Po ju humbin çorapet? Kontrolloni këtë pjesë të lavatriçes dhe do i gjeni/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

.Ata kanë zbuluar një pjesë të mirë të çorapeve në pjesën tharëse të makinerisë, përfshirë një kartë krediti që kishte mbetur aty..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…