Lajm

Po cilësohet si ylli i filmave turk, po aktori i njohur e thotë me krenari: Jam shqiptar i biri i nënës

Aktori i famshëm turk me origjinë shqiptare, Burak Yörük i ka treguar 1.3 milionë ndjekësve të tij gjuhën e nënës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

“Djali i nënës”– shkroi aktori në gjuhën shqipe, krahas një foto të tij. Burak Yörük ka zbuluar gjatë një interviste disa kohë më parë se nëna e tij është me origjinë shqiptare./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…“Çka po bon, mirë, ti qysh je”, tha ai, teksa tregoi se di vetëm pak fjalë shqip./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet