Lajm

Nesër nga dreka ndryshon gjithçka, përgatituni, del parashikimi i fortë

Nesër nga dreka ndryshon gjithçka, përgatituni, del parashikimi i fortë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Depërtimi i masave ajrore të paqëndrueshme do të sjellë mot me alternime vranësirash dhe kthjellime, këto më të përqëndruara në jug të vendit..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…