Lajm

Beatrix Iu Tregon Banorëve Pse U Mërzit Me Donaldin, Ata Ia Plasin Të Qeshurës Me Të Madhe (Video)

Ajo sot është mërzitur me të vetëm se i ka marrë qengjin, të cilin bashkë me kafshët tjera i solli “Vëllai i Madh” në shtëpi në kuadër të provës javore./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ajo nuk e priti mirë veprimin e aktorit dhe ia tha diçka të tillë. Në diskutim e sipër ajo i thotë, “Ik vazhdo me pulat”. Donaldi shtanget nga reagimi i Beatrixës dhe i thotë që nuk bëri gjë me qëllim./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

I nxehur vlonjate i thotë “Ça bën kështu moj llasticë. Bukuroshja, pasi Donaldi u largua, nisi të qante, dhe në diskutim me Einxhelin tha se nuk ka me ccfarë gëzohet./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet