Lajm

23 vjecari le shtatzene te fejuaren, motren, nenen dhe tezen e saj

23 vjecari le shtatzene te fejuaren, motren, nenen dhe tezen e saj/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Nuk është një barcaletë, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali.Alfio është një djalë 23-vjeçar kalabrez i bukur, i lidhur me një vajzë 19-vjeçare./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet