Lajm

Video/Shoferin E Zë Gjumi Në Timon, Shihni Momentin Kur Kamioni Përmbyset Në Rrugë

Brenda pak minutash, kamioni kthehet sa majtas sa djathtas para se të përmbyset dhe të rrëshqasë përgjatë asfaltit të autostradës./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Policia e Malajzisë tha po ashtu se kamioni goditi një motoçiklist tjetër gjatë incidentit i cili arriti të shpëtojë pa pësuar lëndime të rënda./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Ka dyshime se shoferin 33-vjeçar e kishte zënë gjumi në kamion dhe fjetur. Ai ka rezultuar pozitiv për metamfetaminën.
Shoferi u arrestua në vendin e ngjarjes dhe më pas u dërgua në paraburgim./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet