Lajm

Djali Del Në Ballkon, Dëgjon Komshien Duke Rënkuar Në Qejf: Ule Pak Zërin Se E Mori Vesh Gjithë Lagjia…

Kemi dëgjuar shpesh histori nga miqtë tanë apo mund edhe t’i kemi përjetuar vetë ato momente të sikletshme kur dalim në ballkonin e shtëpisë dhe në pallat/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

dëgjojmë disa ulërima “qejfi” të komshijeve tona. Një rast i ngjashëm i ka ndodhur një djali tek Kodra e Diellit, i cili i shqetësuar nga zhurmat që lëshon komshija e tij, i bën thirrje publikisht ta ulë pak zërin./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet