Lajm

Çartet’ Ganimetja E Ofendon Vjosa Osmanin : Ti Je Ma Shkinë Se Ana Bërnabiç

Musliu për fjalët e Osmanit: E kuptueshme po t’i thoshte Ana Bërnabi.Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar ndaj fjalëve të U.D Presidentes,/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Vjosa Osmani për BBC-në.Musliu thotë se fjalët e Osmanit “Kosova është vend i korruptuar dhe zhytur në kr’im” është e kuptueshme t’i thotshte Ana Bërnabiç./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet