Lajm

Kamarieri rrëzon tortën para nuses dhe dhëndrit, dalin pamjet

Videoja u regjistrua në një lokal në Jerevan të Armenisë. Nusja dhe dhëndri po prisnin të hynte torta kur kamarieri rrëzohet me gjithë t/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

ortë.Ç:ifti u shtang pa ditur që ajo ishte thjesht një kamerë e fshehtë.Pak minuta më pas në lokal hyri torta e vërtetë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet