Lajm

Sot është një nga prezantueset më të njohura/ E gjeni dot se kush është kjo vogëlushe

Sot është një nga prezantueset më të njohura/ E gjeni dot se kush është kjo vogëlushe/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun. Shpësh herë ajo ndan me ndjekësit detaje nga jeta e saj personale dhe familjare duke na treguar ./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet