Lajm

Mos blini asnjehere një makinë të përdorur nëse nuk i dini këto hile

Mos blini asnjehere një makinë të përdorur nëse nuk i dini këto hile/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mund të rastisë që gjen rishitësa apo persona që shesin makinën e tyre, që “fusin dorë” në kilometrazh për ta “rinuar” makinën..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…