Lajm

“Zоti do të viјë për ne”, lmаzhi i pazаkontë në qiell lë gоjëhaрur bаnorët

Një figurë e pabesueshme e formuar në qiell ka lënë gojëhapur banorët e një qyteti në Argjentinë. Në foton e bërë virale në rrjet, në qiell është formuar ajo që duket si silueta eJezu Krishtit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Fotoja u shkrep në qytetin e San Salvador de Jujuy dhe u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale. Ajo u realizua nga Monica Aramayo me anë të një telefoni celular./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Në foto shihen rrezet e diellit që depërtojnë retë duke formuar një figurë që duket sikur ka hapur krahët. Nuk kanë munguar edhe komentet e shumta sa i përket imazhit misterioz./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet