Lajm

Nuk E Paskemi Ditur Asnjehere…!! Perse Ekziston Ajo Vrime E Vogel Nen Hunden Tone?!

Nuk e paskemi ditur asnjehere…!! Perse ekziston ajo vrime e vogel nen hunden tone?! Do mahniteni..Përse ekziston ajo vrimë e vogël nën hundë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

? Ka kohë që kjo pyetje i mundon biologët. Quhet filtrum dhe është universale për fytyrat njerëzore si hunda apo sytë. Sipas të dhënave që i kemi në dispozicion, kjo ka të bëjë me mënyrën me të cilën fytyra e njeriut formohet gjatë zhvillimit/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet