Lajm

Gruja Punojke E Une Dergo Pare Ne KS, Tash M’ka Nxjerr Prej Banese, Kurr Mos E Humbni Grun E Fmit Per Vllaznit!

Gruja Punojke E Une Dergo Pare Ne KS, Tash M’ka Nxjerr Prej Banese, Kurr Mos E Humbni Grun E Fmit Per Vllaznit!/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

pershendetje desha dhe une Te ndaj, historin time shkruja nga fcb I kusherires Time. Ju pershendesh jeni nje faqe e mir. Puna ash keshtu….…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…