Lajm

Einxhel Në Krevat Dagz, ‘Fshihet’ Të Mos Shikohet Nga Banorët E Tjerë (FOTOT)

Gazetarja ka vendosur që t’i bashkohet shtratit të tij për të kaluar disa momente në shoqërinë e njëri-tjetrit./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Mes shumë puthjesh, përqafimesh dhe përkëdheljesh ishte Einxhel e cila përpiqej të mos pikasej nga banorët e tjerë.‘’Më mbulo, nuk dua të më shohë Sarah! Po Arjola ça po bën aty?!”,- tha ajo e sikletosur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Pavarësisht se Dagz u përpoq ta kamuflonte, ishte Sarah ajo e cila u shpreh e habitur pasi kuptoi se ç’po ndodhte.‘’Pse gjithë ky afrimitet”,- pyeti ajo çiftin më të ri të shtëpisë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet