Lajm

Ulet Në Gjunjë Dhe…/ Vajza Habit Udhëtarët Me Veprimin (VIDEO)

Ulet Në Gjunjë Dhe…/ Vajza Habit Udhëtarët Me Veprimin /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Vajza e re e identifikuar si Jessica George është filmuar në një metro në New York, ndërsa pozonte para telefonit, të cilin e kishte mbështetur në një nga sedilje. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…