Lajm

Trαdita shqiptare: Nëse i ke 250 mijë eυro merr ΝUSE në këtë qytet, po s’i pate mbetesh beqαr

Trαdita shqiptare: Nëse i ke 250 mijë eυro merr ΝUSE në këtë qytet, po s’i pate mbetesh beqαr/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Dasmat shqiptare kushtojnë shumë, sidomos ata që organizojnë dasma tradicionale!Vetëm veshjet e nuseve në Kërçovë kushtojnë mijëra euro, deri 250 mijë. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…