Lajm

Macja çon në spital kotelen e sëmurë, mjekët nxitojnë për ta ndihmuar

Macja çon në spital kotelen e sëmurë, mjekët nxitojnë për ta ndihmuar/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Disa foto të shkrepura në një spital të Stambollit po bëjnë xhiron e rrjetit dhe kanë ngrohur zemrat e të gjithëve. Fotot tregojnë një mace e cila ka çuar në spital kotelen e sëmurë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet