Lajm

Gjeli më i madh në botë ndodhet në Kosovë

Gjeli më i madh në botë ndodhet në Kosovë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Gjeli me tre këmbë quhet “Merakli” dhe u bë viral në internet nga një video ku tregohet se është i fiksuar pas dy pulave, shkruan .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…